Pasākumi un vietas

Zemāk ir apskatāms Multisports.lv rīkoto pasākumu saraksts. Klikšķinot uz attiecīgā attēla vai virsraksta nonāksiet attiecīgā pasākuma apraksta lapā. Tur atradīsiet arī gaidāmā pasākuma datumu, kā arī saites uz iepriekš notikušiem pasākumiem.


Atis ar karti pie Kojas upītes ielejas ainavas ziemā

Rogaininga treniņš Kojas upītes ielejā

6. martā aicinām doties rogaininga treniņā Dienvidkurzemē, līdz 40 metriem dziļajā, grūti caurbrienamas dabas piepildītajā Kojas upes senlejā un bijušās kodolraķešu bāzes apkārtnē. Piedāvātas ir 2 distances – 3 un 6 stundu garumā. Dalība individuāli vai komandās pa 2 cilvēki no vienas mājsaimniecības, sieviešu (W), vīriešu (M) vai jauktajā (X) grupā.


Airēšanas maratons apkārt Jelgavas pilsētai – “Velnagrāvis”

Velnagrāvis ir mākslīgi izveidota upe, kas savieno Iecavu ar Garozes upi, noslēdzot 41.195 km garo upju apli ap Jelgavas pilsētu un Ozolniekiem. Jā, šī ir viena no vietām, Latvijā, kur laivojot pa upi tikai vienā virzienā sākums un beigas atradīsies tajā pašā vietā. Maršrutā ietilpst Lielupe, Iecava, Velnagrāvis un Garoze, kas atkal ietek Lielupē.


Raimonds uz mazās saliņas Daugavā pie Nāvessalas

Nāvessalas kanoe rogainings

Nāvessala Daugavā mūsdienās ir vairāku salu grupa ar lielākiem un mazākiem līcīšiem. Vairāk par I Pasaules kara materiālām liecībām, te ir atrodamas bijušo mājvietu apstādījumi. Pamestas ābeles, mežrozītes un mežvīteņiem noauguši priežu stumbri, kas veido īpatnēju džungļu ainavu.


Orientēšanās sacensības “Embūtes rogainings”

NOLIKUMS 2022 | REZULTĀTI | VIDEO un BILDES | KARTES | DABA un APVIDUS | STĀSTI UN VĒSTURE | KREKLIŅI un KRŪZĪTES | NOKĻŪŠANA un NAKTSMĪTNES | TŪRISMA PROGRAMMA

ARHĪVS: KOMANDAS 2020 | NOLIKUMS 2020

Embūtes rogainings ir tradicionālas orientēšanās sacensības pavasara sākumā Embūtes apkārtnē. Apvidus izceļas ar lielu gravu tīklu un augstiem pakalniem. Šeit atrodas arī Kurzemes augstākā virsotne Krīvu kalns, kas vēl ir baltā sniegā, kad lejā Embūtē jau zaļo zaļa zāle. Augstuma starpība 3 km attālumā ir lielāka par 100 metriem. Tādas vietas Latvijā ir tikai 4, – Sigulda, Gaiziņkalns un Korneti pie Alūksnes. Atšķirībā no pēdējām, Embūtes apkārtne ir gandrīz neapdzīvota, auglīgās augsnes un mežu izciršanas dēļ ir daudz brikšņu, kas vasarās ir praktiski necaurbrienami un bieži aizsedz krāšņo ielejas ainavu.